Noční nohejbalový turnaj trojic - 22. 7. 2016 - Vodokrty

Typ akce: ostatní

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 24 hodin

NOČNÍ TURNAJ TROJIC 22. 7. 2016 - VODOKRTY

Sportovní klub Vodokrty Vás zve na čtvrtý ročník "Nočního nohejbalového turnaje trojic" ve Vodokrtech v pátek 22. 7. od 19:00 hodin. Hraje se na tři dopady dle pravidel ČNS na uměle osvětleném antukovém hřišti. Startovné činí 400 Kč/tým. Občerstvení je k dispozici přímo v areálu a navíc v ceně startovného i na rožni opékaný čuník formou samoobsluhy. Možnost přespání ve stanu, pod širákem nebo v autě v areálu. Kapacita maximálně 12 týmů. Přihlášky na telefonním čísle 605 341 038 nebo 605 561 213 nebo na webových stránkách SK Vodokrty.

Luboš Havlíček

Zpráva z akce:

V pátek 22. 7. v podvečer se pozvolna ze všech zapadlých nohejbalových koutů sjeli příznivci této krásné hry na čtvrtý ročník turnaje trojic do Vodokrt. Tradičně nechyběli místní sportovci, obhájci prvenství z Čižic a další týmy z okolí. Nově se k nám přijeli podívat týmy ze Starého Plzence, Tábora a dokonce až od Hradce Králové, které velmi zaujala místní atmosféra s rožněným čuníkem, koupalištěm hned u nosu a hlavně hra od světla do světla.
Celkem se sešlo devět mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin. V základních skupinách, kde hrál každý s každým do patnácti bodů, se nestalo žádné překvapení a s přehledem z prvních míst a tím rovnou do semifinále postoupili čižičtí pod názvem Baklády a ARO z Janovic. Druzí a třetí v pořadí se utkali křížem ve skupinách v boji o semifinále a postoupivší vyzvali vítěze skupin. Ani zde se nestalo nic neočekávaného a tak turnaj vyvrcholil závěrečnými boji o celkové umístění. Třetí místo si zajistili rybáři ze Střížovic, když porazili domácí tým 10:8 v rozhodujícím třetím setu. Finále se za účasti ligových hráčů proměnilo v nejkrásnější bitvu noci. Sehraní páni z Janovic i přes tuhý odpor Honzy Jirovského (nejlepší hráč turnaje) vyhráli hlavně díky lepší hře v poli 10:6 a 10:9.
Další perlou byl závěrečný ceremoniál, který se nesl v pohodovém duchu řečnických obratů. Pak jsme při začínajícím svítání a u výborné Jiříkovo česnečky probrali a zhodnotili turnaj a již nyní se těšíme na další ročník.